l 4e afd. 29 april 1971 46 AANSCHAÏTING LEEBLINGENSEXS ST. ANTONIIJSSCHOOI. Heemstede, 31 maart 1971. Aan de Raad, Het Bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft op 17 maart j.l. een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het aan- schaffen van leerlingensets ten behoeve van de St. Antoniusschool. Het betreft de aanschaffing van 50 sets ter vervanging van de laatste nog in gebruik zijnde schoolbanken en aanvulling van het reeds aanwezige aantal leerlingensets. Wij menen dat het bestuur terecht een toeroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 17 maart 1971 van het Bestuur van de Stich- ting R.K. Onderwijs Heemstede aihier, om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van leerlingensets ten behoeve van de St. Antoniusschool gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 31 maart J.I.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920: Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT; de aanvraag in te willigen. Heemstede, 29 april 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 1