73 2e afd. 27 mei 1971 WÏJZIGING HYPOTHEEK- EN GAKANTIEBEGELING AMBTENAREN Aan de Raad, Bij uw besluit van 28 januari 1965 no. 22 werd vastgesteld de Hypotheek- en g'arantieregeling' voor ambtenaren dezer gemeente, zulks voor de bouw of aankoop van een woning. Deze regeling is, behalve voor de ambtenaren in vaste dienst in de zin van het Algemeen Ambtenaxenreglement en van het Ambtenarenreglement voor de gemeentepolitie, ook van toepassing op het in vaste dienst aan- gestelde onderwijzend personeel der inrichtingen van openbaar en bijzon- der onderwijs, voor zover de Verplaatsingskostenverordening op hen van toepassing is. Onder laatstgenoemde verordening vielen tot 1 augustus 1968 ook de onderwijskrachten van de onderscheidene u.l.o.-scholen, doch hieraan kwam, door de inwerkingtreding van de Wet op het voortgezet onderwijs op genoemde datum, een einde. Het gevolg hiervan was, dat genoemde krachten geen beroep meer op de Hypotheek- en garantieregeling ambte- naren konden doen. Wij menen evenwel, dat het aanbeveling verdient deze regeling te her- zien en van toepassing te verklaren op het personeel van alle scholen voor voortgezet onderwijs, welke in deze gemeente gevestigd zijn. Bij dit personeel zal, gelet op het inkomen, ongetwijfeld interesse bestaan voor aankoop van een woning, hetgeen van groot belang is omdat een passende huurwoning vaak niet beschikbaar is. Wij stellen u dan ook voor, onder aanbieding van een daartoe strek- kend ontwerp-besluit, tot wijzigîng van de regeling in voornoemde zin over te gaan. de „Hypotheek- en garantieregeling ambtenaren", vastgesteld bij raads- besluit van 28 januari 1965 no. 22, met ingang van 1 juni 1971 te wijzigen als volgt: Aan artikel 1 wordt toegevoegd: d. het in vaste dienst aangestelde onderwijzend personeel der in de ge- meente Heemstede gevestigde inrichtingen van openbaar en bijzonder onderwijs in de zin van de Wet op het voortgezet onderwijs, voor zover dat personeel meer dan 14 uren per week in de gemeente Heemstede les geeft. Heemstede, 27 april 1971. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders BESLUIT: Heemstede, 27 mei 1971. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 25