82 5e afd. 24 juni 1971 ÖEMEENSCHAPPELIJKE REGELING BETREFFENDE HET WERKVOORZIENINGSSCHA P „ZUID-KENNEMERLAND" TE HAARLEM De raden onderscheidenlijk de colleges van burgemeester en wethouders van de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaamwoude, Heemstede en Zandvoort; overwegende, dat het gewenst is de uitvoering van de aan de gemeente- besturen opgedragen taken en de bevoegdheden ingevolge de Wet Sociale Werkvoorziening toe te vertrouwen aan een daartoe bij gemeenschappe- lijke regeling te vormen werkvoorzieningsschap dat het gewenst is de rechtsbetrekking tussen het werkvoorzienings- schap en de stichtingen, die een taak hebben in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening, te regelen; gehoord de betreffende Sociale Werkvoorzieningscommissies; gelet op de bepalingen van: a. de gemeentewet; b. de Wet Gemeenschappelijke Regelingen; c. de Wet Sociale Werkvoorziening; BESLUITEN: de uitvoering van de Wet Sociale Werkvoorziening gemeenschappelijk te regelen overeenkomstig de volgende bepalingen. Algemene bepalingen Artikel 1 Voor de toepassing van deze regeling wordt verstaan onder: a. wet: de Wet Sociale Werkvoorziening; b. werkvoorzieningsschaphet rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam, bedoeld in artikel 2; c. werkverband: een werkverband, als bedoeld in de Wet Sociale Werk- voorziening; d. werkobject: een werkobject, als bedoeld in de Wet Sociale Werkvoor- ziening; e. g'emeenten' de gemeenten, die deze regeling hebben aangegaan of daar- toe zijn toegetreden; f. raden: de raden van de gemeenten, bedoeld onder e; g. colleges: de colleges van burgemeester en wethouders van de gemeen- ten, bedoeld onder e; h. Gedeputeerde Staten: het college van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland; i. stichtingen: privaatrechtelijke rechtspersonen, waarmede het werk- voorzieningsschap een rechtsbetrekking onderhoudt; j. werknemers: de krachtens de Wet Sociale Werkvoorziening in dienst genomen personen; k. personeel: het bij het werkvoorzieningsschap aangestelde personeel. Artikel 2 1. Ingesteld wordt een rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam, als be- doeld in artikel 2 van de Wet Gemeenschappelijke Regelingen. 2. Dit lichaam draagt de naam „Werkvoorzieningsschap Zuid-Kennemer- land" en is gevestigd te Haarlem.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 19