82 5e afd. 24 juni 1971 Artikel 8 1. De leden van het algemeen bestuur mogen in rechtsgedingen, waarin het werkvoorzieningsschap is betrokken, middellijk noch onmiddellijk als advocaat of pr-ocureur werkzaam of betrokken zijn. 2. Zij mogen middellijk noch onmiddellijk deelnemen aan leveringen of aannemingen ten behoeve van het werkvoorzieningsschap. 3. De leden van het algemeen bestuur, die in strijd handeien met het be- paalde in het eerste of tweede lid, kunnen door het algemeen bestuur in hun lidmaatschap worden geschorst. Artikel W 9, tweede lid, van de Kieswet is va.n overeenkomstige toepassing. Artikel 9 De stukken, uitgaande van het algemeen bestuur, worden door de voor- zitter en de secretaris ondertekend. Artikel 10 1. Het algemeen bestuur stelt een huishoudelijk reglement vast. 2. Dit reglement mag geen bepalingen bevatten, welke in striid zijn met deze regeling. 3. Het dagelijks bestuur brengt het huishoudelijk reglement en de daarin aangebrachte wijzigingen zo spoedig mogelijk ter kennis van Gedepu- teerde Staten en van de raden. Artikel 11 De leden van het algemeen en het dagelijks bestuur genieten voor het brjwonen van de vergaderingen een presentiegeld, vast te stellen door het algemeen bestuur. Dagelijks bestuur Artikel 12 1. Er is een dageiijks bestuur, dat bestaat uit tenminste 5 leden De voorzitter, de plaatsvervangend voorzitter en de secretaris van het algemeen bestuur zijn tevens voorzitter, plaatsvervangend voorzitter en secretaris van het dagelijks bestuur. Het algemeen bestuur benoemt uit zijn midden de overige leden van het dagelijks bestuur. 2. De leden van het dagelijks bestuur verliezen hun functie, wanneer zij geen zittmg meer hebben in het algemeen bestuur. 3. De leden van het dagelijks bestuur treden af volgens een door het alge- meen bestuur vast te stellen rooster. Zij zijn terstond herbenoembaar. 4. Het bepaalde in artikel 7 vindt analoge toepassing ten aanzien van de vergaderingen c.q. de leden van het dageiijks bestuur. 5. Bij ongesteldheid, afwezigheid of onstentenis van een lid van het dage- lijks bestuur wordt hij, zodra het algemeen bestuur dit nodig acht vervangen door een ander lid van het algemeen bestuur, daartoe door dit bestuur aangewezen. Artikel 13 De stukken, uitgaande van het dagelijks bestuur, worden door de voor- zitter en de secretaris ondertekend.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 22