82 5e afd. 24 juni 1971 Voorzitter Artikel 14 1. De voorzitter leidt de verg-aderingen van het algemeen en het dagelijks bestuur. 2. Hij ontvangt en opent alle aan het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur gerichte stukken en brengt die terstond ter tafel in de ver- gadering, waar zij behoren te worden behandeld. 3. Hij is in spoedeisende gevallen bevoegd het gevorderd voorlopig onder- zoek van de stukken, alvorens ze ter tafel te brengen, te doen plaats hebben en geeft daarvan in de eerstvolgende vergadering kennis. Artikel 15 1. De voorzitter vertegenwoordigt het werkvoorzieningsschap in alle rechtsgedingen en bij alle buitengerechtelijke rechtshandelingen. 2. In gedingen of bij rechtsliandelingen met de gemeente van weiks be- stuur hij deel uitmaakt, wordt het werkvoorzieningsschap vertegen- woordigd door een ander daartoe door het dagelijks bestuur uit zijn midden aangewezen lid. 3. De vertegenwoordiging bij buitengerechtelijke rechtshandelingen kan de voorzitter opdragen aan een door hem aangewezen gemachtigde. Afhakening van bevoegdheden Artikel 16 Voor zover in deze regeling niet anders is bepaald, behoren aan het dagelijks bestuur met betrekking tot de in artikel 3 omschreven taak alle bevoegdheden, welke de wet aan de colleges van burgemeester en wet- houders toekent. Uitbrengen van advies Artikel 17 1. Het algemeen en het dagelijks bestuur zijn verplicht desgevraagd de gemeenten te dienen van bericht en raad omtrent alle zaken betref- fende de gemeenschappelijk regeling. 2. Zij zijn bevoegd ongevraagd aan de gemeenten advies te geven of voor- stellen te doen, welke zij in verband met deze regeling nodig achten. Deskundigen Artikel 18 Het algemeen en dageiijks bestuur zijn bevoegd zich in de vergaderingen te doen bijstaan door deskundigen. Sociaie werkvoorzieningscommissie Artikel 19 Er is een commissie, als bedoeld in artikel 4 van de wet, ter advisering van het algemeen- en dagelijks bestuur, bij de uitvoering van hun taken. Artikel 20 1. Het algemeen bestuur benoemt de voorzitter en de overige leden van de commissie, zulks met inachtneming van het bepaalde in de wet.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 23