82 5e afd. 24 juni 1971 2. Het algemeen bestuur benoemt in ieder geval tot adviserend lid van de commissie een door elk van de colleges hiervoor voor te dragen persoon als vertegenwoordiger van die gemeente, welk lid slechts voor een vergadenng wordt opgeroepen, voor zover de agenda van die vergade- rmg aangelegenheden vermeldt, welke voor de door hem vertegenwoor- digde gemeente van belang zijn. 3. Het algemeen bestuur wijst een ambtenaar in dienst van het schap aan als secretaris van de commissie. Personeel Artikel 21 1. De dagelijkse leiding van de werkverbanden berust bij een algemeen directeur, voor zover althans de beheerstaken ingevolge artikel 11 van u6 W6t niet aan 66n van de stichting'en zijn overg"edrag"en. 2. De algemeen directeur is voor zijn leiding verantwoording verschuldigd aan het dagelijks bestuur. Artikel 22 1. De administratie is opgedragen aan een algemeen administrateur. 2. Deze functionaris is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan het dagehjks bestuur voor zijn werkzaamheden betreffende het comptabele beheer en de financiële administratie, overeenkomstig bii instructie nader te stellen regelen. 3. Voor de overige werkzaamheden is hij verantwoording verschuldigd aan de algemeen directeur. Artikel 23 1. De algemeen directeur en de administrateur worden benoemd door het algemeen bestuur op voordracht van het dagelijks bestuur. De voor- dracht vermeldt zo mogelijk twee personen. 2. Het overige personeel wordt benoemd door het dagelijks bestuur. 3. Schorsing van personeel geschiedt door het dagelijks bestuur; ontslag wordt gegeven door het bestuur, hetwelk heeft benoemd. Artikel 24 1. De bezoldiging van het personeel geschiedt overeenkomstig de bezoldi- gmgsregelmgen van de gemeente Haarlem. 2. Op het personeel zijn van toepassing de verordeningen en reglementen regelende de rechtspositie van het personeel van de gemeente Haarlem voor zover daarvan bij deze regeling niet wordt afgeweken, zulks met dien verstande dat de verschillende bevoegdheden in die verordeningen en reglementen, toegekend aan de raad en aan burgemeester en wet- houders worden uitgeoefend door het algemeen bestuur onderscheiden- lijk het dagelijks bestuur. Artikel 25 Het algemeen bestuur stelt voor het personeel een instructie vast. Indienstneming en plaatsing van personen Artikel 26 1. De indienstneming en plaatsing van personen ingevolge de wet ge- £®h°?rd de commissie als bedoeld in artikel 4 van de wet door het dagelijks bestuur.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 24