82 5e afd. 24 juni 1971 2. Het dagelijks bcstuur kan zo nodig onder het stellen van voorwaarden, mits de uitvoering van het bij of krachtens de wet bepaalde hiervan geen bezwaren ondervindt, toestaan, dat naast werknemers in een werk- verband werkzaam zijn: a. personen, geplaatst krachtens artikel 24 of 60 van de Wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekeri ng b. personen, voor wie naar het oordeel van het dagelijks bestuur, de commissie bedoeld in het eerste lid van dit artikel gehoord, zulks wenselijk is voor het behoud, het herstel of de bevordering van hun arbeidsgeschiktheid c. personen, ter observatie gedurende een bepaalde praktijkperiode. Artikel 27 Ook niet aan de gemeenschappelijke regeling deelnemende gemeenten kunnen een verzoek doen om personen op een werkverband te piaatsen. De kosten van de plaatsing van deze personen komen naar de regelen, ver- vat in artikel 41, geheel voor rekening van de betreffende gemeenten. Ordevoorschriften Artikel 28 De algemeen directeur stelt onder goedkeuring van het dagelijks bestuur voorschriften van orde voor de personen, geplaatst op werkverbanden onder beheer van het werkvoorzieningsschap. Organen van' overleg Artikel 29 1. Het dagelijks bestuur stelt zo mogelijk een orgaan van overleg in, als bedoeld in artikel 24 van de wet, voor ieder werkverband, dat recht- streeks onder zijn beheer staat. 2. Voor de geplaatste personen, die hiertoe zelf niet in staat zijn, kan een overlegcommissie worden gevormd, sajmengesteld uit de ouders van en/of de organisaties, die zich krachtens hun doelstellingen met de belangenbehartiging van deze personen bezig houden. Aanwijzing en uitvoering van werkobjecten Artikel 30 1. Over het in uitvoering nemen van werkobjecten beslist het dagelijks bestuur, voor zover deze taak niet aan de stichtingen is overgedragen. 2. Ter voldoening aan het gestelde in de wet bevorderen de gemeente- besturen zoveel als in hun vermogen ligt, dat de werkverbanden voor de buitenobjecten en de hoofdarbeidersobjecten van voldoende werk- objecten worden voorzien. Geldelijke tegemoetkoming Artikel 31 Met betrekking tot het bepaalde in artikel 27 van de wet inzake het ver- strekken van geldelijke tegemoetkomingen aan werknemers neemt het dagelijks bestuur besluiten. Het verstrekken van tegemoetkomingen, welke een bedrag van f 500,te boven gaan, geschiedt eerst nadat de gemeente, waar de betrokken werknemer woonachtig is, zich akkoord heeft ver- klaard met de verstrekking en het dragen van de niet-subsidiabele kosten.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 25