82 5e afd. 24 juni 1971 BEGKOTING Artikel 35 1. Het dagelijks bestuur dient jaarlijks vôör 1 april bij het algemeen be- stuur een ontwerp-begroting van baten en lasten en van kapitaals- inkomsten en -uitgaven voor het komende jaar in, vergezeld van een memorie van toelichting. Het dagelijks bestuur zendt dit ontwerp met toelichting tegelijkertijd aan de colleges. 2. De in lid bedoelde begroting van het werkvoorzieningsschap omvat: a. de financiële gevoigen van de bij deze regeling aan het werkvoor- zieningsschap overgedragen bestuurlijke bevoegdheden en verplich- tingen, voor zover deze met inachtneming van de wet en de daar- op gebaseerde uitvoeringsvoorschriften als bestuurskosten kunnen worden aangemerkt en derhaive niet tot de kosten vajn de werk- verbanden te rekenen zijn; b. de financiëie uitkomsten van elk der onder beheer van het werk- voorzieningsschap rechtstreeks ressorterende werkverbanden. 3. De colleges kunnen vôôr 1 juli daaraanvolgend hun beschouwingen met betrekking tot de begroting kenbaar maken aan het algemeen bestuur. 4. Het algemeen bestuur stelt de begroting vôör 1 september vast en zendt haar tenminste twee maanden voor de aanvang van het jaar waarvoor zij moet dienen aan gedeputeerde staten ter goedkeuring, onder over- legging van de beschouwingen van de colleges en van zijn oordeel daarover. 5. Een voorstel tot wijziging van de begroting, vergezeld van de bij- behorende toelichting, wordt door het dagelijks bestuur eveneens aan de colleges toegezonden, die hun beschouwingen daaromtrent binnen een maand na ontvangst van het voorstel aan het algemeen bestuur zullen kenbaar maken. 6. Daama besluit het algemeen bestuur al dan niet tot wijziging van de begroting en zendt een besluit tot wijziging aan gedeputeerde staten ter goedkeuring, onder overlegging van de beschouwingen van de col- leges en van zijn oordeel daarover. 7. Na ontvangst van de beslissing van gedeputeerde staten over de be- groting of de begrotingswijzigingen worden de colleges door het dage- lijks bestuur hiervan in kennis gesteld. Artikel 36 1. Het dagelijks bestuur van het werkvoorzieningsschap draagt zorg, dat de besturen van de stichtingen vôôr een in de rechtsbetrekkingen te bepalen datum een begroting van baten en lasten en van kapitaals- inkomsten en -uitgaven voor het komende jaar, vergezeld van een memorie van toelichting, en andere nodig geoordeelde bescheiden in- dienen. 2. Omtrent de goedkeuring en de wijziging van de in lid 1 bedoelde be- grotingen zullen in de aan te gane rechtsbetrekkingen nadere regelen worden gesteld. RERENING EN VERANTWOORDING Artikel 37 1. Het dagelijks bestuur doet jaarlijks v66r 1 april aan het algemeen be- stuur verantwoording over het afgelopen jaar in aansiuiting aan de

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 27