84 4e afd. 24 juni 1971 AANKOOP GEBOUWEN C.A. WASSERIJ RHEE; VERHUUR GEDEELTE VAN DIE GEBOUWEN C.A. Heemstede, 16 juni 1971. Aan de Raad, Namens de heren A. C. M. Rhee, M. A. Rhee en J. A. Rhee, allen alhier, tezamen vormende de vennootschap onder firma Wasserij Rhee, zijn aan de gemeente te koop aangeboden de percelen kadastraal bekend g'emeente Heemstede, sectie B, nummers 6466, 6467 en 6564, tezamen groot 2524 m2, gelegen bij de hoek van de Blekersvaartweg en de Koediefslaan, met alle daarop aanwezige opstallen, waaronder de gebouwen plaatselijk gemerkt Blekersvaartweg 57 (wasserij) en 58 (wasserette). Het complex kan ontruimd en vrij van huur worden opgeleverd, met uitzondering van de wasserette en de daarbij behorende ruimten. De eigendom van een en ander is voor de gemeente van belang met het oog op de realisering van het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan voor de omgeving van de Blekersvaartweg. Het oude gebouw op de hoek van de genoemde wegen, dat het uitzicht op het kruispunt sterk belem- mert, dient o.i. zo spoedig mogelijk te worden gesloopt. Indien u tot aan- koop besluit, zullen wij u hieromtrent spoedig een voorstel doen toekomen. Bij de gevoerde onderhandelingen is overeenstemming verkregen over de prijs en de voorwaarden welke zijn vermeld in de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. De heer M. A. Rhee, Koediefslaan 41, wenst de als wasserette in gebruik zijnde delen van het perceel Blekersvaartweg 58 met de daarachter ge- legen ruimten en de erboven gelegen kantoorruimte met magazijn (exclu- sief de op de eerste verdieping aanwezige kantine), alsmede een deel van de achter de wasserette staande schuur (dienende voor opslag) en het tussen de wasserette en de sChuur gelegen onbebouwde terrein voor een periode van tien jaren, ingaande op 1 september a.s., te huren. Hiertegen bestaan naar ons oordeel geen bezwaren. De overeengekomen huurprijs en de voorwaarden van de huur en ver- huur zijn vermeld in de met een situatietekening van het te verhuren deel van het aan te kopen complex voor u ter visie gelegde ontwerp-huurover- eenkomst. Wij stellen u voor te besluiten tot aankoop van genoemde percelen c.a. op basis van de voorlopige koopakte en tot verhuur van een gedeelte van het gekochte aan M. A. Rhee conform de ontwerp-huurovereenkomst. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 37