85 4e afd. 24 juni 1971 KOOPAVOND Heemstede, 16 juni 1971. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel dd. 9 december 1970, no. 161 besloot uw raad op 18 december d.o.v. tot het instellen van een koopavond bij wijze van proef gedurende de maanden januari tot en met juni 1971. Aangezien de proefperiode deze maand zal aflopen, hebben wij in- middels aan de Kamer van Koophandel een verzoek doen uitgaan om onder de betrokken winkeliers een enquête in te stellen omtrent hun erva- ringen en wensen met betrekking tot definitieve instelling van een koop- avond, c.q. eventuele verlenging van de proefperiode. Met het houden van deze enquête zal enige tijd gemoeid zijn. Een defini- tieve standpuntbepaling vöör het verstrijken van de proefperiode is niet mogelijk. Wij achten het gewenst om de proefperiode voorultlopende op een beslissing over het al dan niet voortzetten van de wekelijkse koop- avond met twee maanden te verlengen. Onder aanbieding van een ontwei*p-besluit sttellen wij u voor hiertoe te besluiten. De Raad der gemeeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 16 juni J.I.; BESLUXT: de bij zijn besluit van 18 december 1970, nr.. 161, vastgestelde periode van januari tot en met juni 1971 gedurende welke voor de vrijdagavond vrij- stelling geldt van het in artikel 2, onder c, der Winkelsluitingswet 1951 vervatte verbod met twee maanden te verlengen tot en met augustus 1971. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 24 juni 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 39