iffl S5FB1 90 4e afd. 29 juli 1971 VEKBOTIWING AMBTSWONING BURGEMEESTER Heemstede, 21 juli 1971. Aan de Raad, In afwachting van de definitieve huisvesting van het burgemeesters- gezin heeft de burgemeester kort na zijn infunctietreding tijdelijk de woning Van Merlenlaan 7 gehuurd. Het is sindsdien niet mogelijk gebleken een passende woning voor het gezin in de gemeente te vinden. De eigenaar van de woning Van Merlenlaan 7 wenst daarover op korte termijn voor eigen bewoning te beschikken. Wij hebben daarop de architect Cees Koster verzocht een plan te ont- werpen voor de verbouwing van de bestaande ambtswoning Molenlaan 4, welke woning te klein bieek om het zes personen tellende gezin van de burgemeester te huisvesten. Het door deze architect ingediende plan, dat de instemming van de burgemeester en zijn echtgenote heeft en waarover de weistandscommis- sie gunstig heeft geadviseerd, wordt u hierbij, vergezeld vari een kosten- raming, voorgelegd. De architect is er naar onze mening in geslaagd een uit een oogpunt van welstand acceptabel plan te ontwerpen, waarbij reke- ning is gehouden met speciaal aan deze woning in verband met de directe omgeving te stellen eisen. De kosten van de verbouwing en de aanpassing van de ambtswoning worden begroot op ruim 146.000,omzetbelasting, ardhitects'kosten en het toezicht tijdens de verbouwing inbegrepen. Wij aehten het voor deze verbouwing en de daarmede verband houden- de voorzieningen geraamde bedrag aanvaardbaar en stellen u voor ons door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit daarvoor 147.000,— ter beschikking te stellen. Wij zijn mevrouw L. C. A. L. van Rappard-Mundt erkentelijk, dat zij, nadat het plan ontstond de woning Molenlaan 4 toch voor de huisvesting van het burgemeestersgezin te bestemmen, deze op korte termijn zal ont- ruimen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 21 juli 1971; BESLUIT: a. aan burgemeester en wethouders voor de verbouwing en aanpassing van de ambtswoning voor de burgemeester, Molenlaan 4, een krediet te verlenen van 147.000, b. te bepalen dat genoemd bedrag in 25 jaren zal worden afgeschreven. De secretaris, Heemstede, 29 juli 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 5