104 4e afd. 30 september 1971 AANSCHAFFINGEN EN VOORZIENINGEN PBOTESTANXS-CHRISXELIJKE KLEUTERSCHOLEN Heemstede, 8 september 1971. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniglng Protestants-Christelijke Kleuterscholen alhier heeft op 18 augnstus j.l. aanvragen ingediend om op grond van artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden te mogen ontvangen voor het doen van aanschaffingen en het treffen van voorzieningen ten behoeve van drie der onder dit bestuur ressorterende kleuterscholen De aanvragen betreffen: a. voor ,,'t Kleuterhuis", Lieven de Keylaan: aanschaffing van ontwikkelingsmateriaal, voornamelijk bestemd voor de oudere kleuters en het vergroten van de buitenberging, welke on- voldoende ruimte biedt voor het opbergen van buitenspelmateriaal; b. voor „De Kleuterhof", Koediefslaan: aanschaffing van ontwikkelingsmateriaal, binnen- en buitenspelmate- riaal, Zweedse banken en keuze-kasten, stoeltjes en tafeltjes ter ver- vanging van het verouderde meubilair, meubilair voor de hoofden- kamer, het aanbrengen van luxaflex-jaloezieën ter vervanging van de bestaande gordijnen, welke versleten zijn en verbetering van de ver- lichting in de hoofdenkamer; c. voor „De Waterhoentjes", Reggeiaan aanschaffing van ontwikkelingsmateriaal, eveneens voornamelijk be- stemd voor de oudere kleuters. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvragen de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zul- len worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vragen in te wiiligen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 1