114 4e afd. 30 september 1971 VOORZIENING RAMEN POLITIEBUREAU Heemstede, 22 september 1971. Aan de Raad, Met instemmlng van de burgemeester zal gedurende enkele maanden een proef worden genomen met het gebruik van de sportzaai van het po- litiebureau door „derden", in casu drie verenigingen en een ehkel clubje, gedurende 12 uren per week in totaal. Mocht tijdens de proefperiode blrj- ken dat het gebruik geen overwegende bezwaren voor de uitoefening van de politiedienst met zich brengt, dan zal deze periode in de normale ge- bruikstermijn kunnen overgaan en zuilen de uren mogelijk uitgebreid kunnen worden. Een en ander blijft echter ook in de toekomst afhankelijk van de beperkingen welke het hoofdgebruik van het gebouw met zich kan brengen. Vier ramen van een hal en een overloop, weike ruimten voor het bereiken vajn de sportzaal moeten worden betreden, geven uitzicht op de binnen- plaats van het politiebureau. Deze ramen moeten tijdens het gebruik van de zaal door derden ondoorzichtig zijn. Daartoe dient aan de buitenkant aiuminium-zonwering te worden aangebracht. De kosten hiervan worden geraamd op f 1.275, Mede in verband met de duidelijke samenhang van sportzaal en politie- bureau is extra toezicht noodzakelijk. Dit kan worden uitgeoefend van- wege de Heemsteedse Sportstichting. Deze zal ook zorgen voor het schoon- maken van de zaal na gebruik door derden. Het tarief voor het huren van de zaal dient naar ons oordeel voorlopig geiijk te zijn aan dat hetwelk geldt met betrekking tot de gymnastiek- zalen van de scholen. Wij stellen u voor ons een krediet tot genoemd bedrag te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 september een krediet van 1.275,beschikbaar te stellen ten behoeve van het on- doorzichtig maken van vier ramen van het politiebureau, welk bedrag in één jaar zal worden afgeschreven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 30 september 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 27