118 4e afd. 30 september 1971 V. uit te sprelïen dat de burgemeester van Haarlem voorzitter van de Kennemerraad en van het dag-elijks bestuur zal zijn, waarbij hij in de Kennemerraad sleehts een adviserende stem zal hebben; VI. uit te spreken dat hij er in beginsel mee instemt dat de financiële consequenties van de gemeenschappelijke regeling op basis van de inwonertallen der samenwerkende gemeenten per 1 januari van elk dienstjaar per gemeente zullen worden omgeslagen, waarbij het bestuur van het Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Kenne- merland wordt verzocht de minister van binnenlandse zaken te ver- zoeken in de kosten van de ontwikkeling van een gewest een bijdrage te verlenen. VII. uit te spreken dat in de onder II bedoelde gemeenschappelijke rege- ling dient te worden bepaald dat andere gemeenten tot het gewest kunnen toetreden waarbij de Kennemerraad in overleg met de be- trokken gemeenteraad zijn ledental en samenstelling en die van het dagelijks 'bestuur opnieuw dient te bezien. VIII. uit te spreken dat de onder II bedoelde gemeenschappelijke regeling voor het overige in elk geval dient te regelen de taken en bevoegdhe- den van de organen van het gewest, de vervanging van de voorzitter, de vervulling van vacatures, de aanwijzing van een secretaris en een penningmeester, de reglementen voor vergaderingen van de onder II-l en 2 bedoelde organen alsmede de te volgen procedures voor de noodzakelijke contacten met de gemeenteraden. XI. uit te spreken dat voor de vergaderingen van de Kennemerraad in beginsel dezelfde bepalingen ten aanzien van de openbaarheid van toepassing zijn als die, welke gelden voor de openbaarheid van ver- gaderingen van de gemeenteraad. Heemstede, 30 september 1971. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 35