141 4e afd. 25 november 1971 VERWARMING EN WASGELEGENHEID KLEEDKAMERS SPORTPARK Heemstede, 10 november 1971. Aan de Raad, De zes kleedkamers onder de noordelijke staantribune op het gemeente- lijke sportpark zijn niet voorzien van verwarming en van wasgelegen- heid. Deze kleedkamers zijn voomamelijk in gebmik bij jeugdige voet- ballers (8-12 jaar). Het moet als een groot bezwaar worden aangemerkt dat de kinderen zich 's winters in onverwarmde kleedkamers moeten op- houden en daar geen gelegenheid hebben zich te wassen. Het laatste geldt vooral voor bezoekende tegenstanders uit andere plaatsen. De kosten van het aanbrengen van een eenvoudige wasgelegenheid en verwarming worden geraamd op 23.000, Enerzijds om de kosten te drukken en anderzijds met de hoop op een snelle realisering hebben vakbekwame leden van de voetbalveretiiging R.C.H. aangeboden de werkzaamheden gratis uit te voeren onder toezicht van de dienst van Openbare Werken en van de Gemeentebedrijven, mits de gemeente zorgt voor ievering van installaties en materialen. Bij deze werkwijze zulden de kosten rond 13.000,bedragen. Overeenkomstig het advies van het bestuur der Sportstichting stellen wij XJ voor dit aanbod te accepteren en terzake een krediet te verlenen van 13.000, Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 november j-i-r BEiSLUIT: voor het aanbrengen van wasgelegenheid en verwarming in de zes kleed- kamers onder de noordelijke staantribunes op het gemeentelijke sportpark een krediet te verlenen van 13.000,welk bedrag in vijf jaren zai worden afgeschreven. Heemstede, 25 november 1971. De Raad voornoemd, De voorzitter, etaris, j

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 13