BBSLurrr; 2e afd. 25 novemfoer 1971 142 INGEBRUIKGEVING GEZONDHEIDSHUIS VOOR FYSIOTHERAPIE Heemstede, 10 november 1971. Aan de Raad, De heer G. S. van Maaren, aan wie bij uw besluit van 25 september 1969, no 92, een gedeelte van het Gezondheidshuis werd verhuurd voor fysiotherapie, heeft deze huur met ingang van 1 deeember a.s. opgezegd. De heer K. H. Popping, fysiotherapeut te Haarlem, heeft ons verzocht de huur van de in de westelijke vleugel van het gebouw gelegen ruimten, welke thans bij de heer van Maaren in gebruik zijn, te mogen ovememen. Deze ruimten zijn op de bij de stukken voor u ter inzage liggende teke- ning met rood omlijnd aangegeven. De heer Popping is voomemens daarin, in samenwerking met een collega, de fysiotherapie te gaan uitoefenen. Als te betalen huur is met hem een bedrag van f 7.020,overeen gekomen. In dit bedrag zijn de kosten begrepen voor gas-, water- en elektriciteitsverbruik, voor verwar- ming en voor het schoonhouden der ruimten. Wij achten dit bedrag, de op het gebouw dmkkende lasten in aanmerking genomen alleszins aan- vaardbaar. Het zal in de loop van de tijd worden verhoogd met de op grond van artikel 3, eerste lid, van de Huurwet toegestane verhogingen van de huur van woningen. Wij steilen u voor tot deze verhuur over te gaan en daartoe nevens- gaand ontwerp-besluit vast te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstcl van burgemeester en wethouders aan de heer K. H. Popping te Haarlem ingaande 1 december 1971 enige in de westelijke vleugel van het gemeentelijk Gezondheidshuis gelegen mimten te verhuren voor een bedrag van f 7.020,per jaar, zullende deze verhuur geschieden voor de tijd van zes jaren, met dien verstande, dat tussentijdse opzegging der huur wederzijds is toegestaan met inachtneming van een opzegtermijn van drie maanden en voorts onder de nader door burgemeester en wethouders te bepalen voorwaarden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kfuitwagen. Heemstede, 25 november 1971. De Raad voornoemd, De secrel De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 15