148 4e afd. 25 november 1971 AFBRAAK GEBOUW HOEK KOEDIEFSLAAN/ BLEKERSVAARTWEG C.A. Heemstede, 10 november 1971. Aan de Raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 16 juni j.l., nr. 84, besloot u op 24 juiü d.o.v. enkele percelen met opstallen nabij de hoek van de Koe- diefslaan en de Blekersvaartweg aan te kopen. In genoemd voorstel ver- meldden wij reeds dat een deel van het gekochte, namelijk het oude gebouw op de hoek van genoemde wegen, dat het uitzicht op het kruis- punt sterk belemmert, o.i. zo spoedig mogelijk gesloopt moet worden. Behalve bedoeld gebouw dient ook een circa 23 m hoge sdhoorsteen te worden verwijderd, evenals de bassins met aangebouwd pomphuisje van een voormalige zuiveringsinstallatie. Na de afbraak kan het trottoir van de Koediefslaan worden verbreed. Het overige deel van het terrein, waarop het genoemde gebouw staat, ware te bestraten; de rest van het gekochte terrein, voor zover niet be- bouwd, is namelijk ook bestraat. Een deel van de bestrating zal als par- keergelegenheid gebruikt kunnen worden. Voorts zal een deel van een buitenmuur van de bestaande bebouwing, welke na de sloopwerkzaamheden van de straat af zichtbaar zal worden, aangeheeld en bepleisterd moeten worden. Tenslotte ware een afscheiding met een dubbel draaihek aan te brengen ter afscheiding van het terrein dat bij de wasserete in het perceel Blekers- vaartweg 58 hoort. De kosten van een en ander worden volgens de voor u ter inzage gelegde begroting geraamd op rond 24.000,Bij het opstellen van deze be- groting is ervan uitgegaan dat voor het straatwerk in voorraad zijnde oude stenen gebruikt zullen worden. De kosten van trottoiraanleg en straatwerk dienen o.i. ten laste van de algemene dient te komen; de rest van genoemd bedrag komt voor reke- ning van het grondbedrijf Wij stellen u voor ons overeenkomstig bijgevoegd ontwerp-besluit een krediet van 24.000,te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 41