2e afd. 25 november 1971 139 LEGGEN HOOGSPANNINGSKABEL BIJ CRT QTJIUSVVEG. Heemstede, 27 oktober 1971. Aan de Raad, In ons voorstel, dat leidde tot uw besluit van 28 oktober jj. no. 132, deelden wij u mede, dat het in de bedoeling lag het in het bedrijfsgebouw aan de Cruquiusweg van F. Dijkstra's Verlichtingsornamentenfabriek N.V. in te richten trEinsformatorstation door middel van een hoogspannings- kabel te verbinden met het in het Ohr. AtheneUm aan de Ir. Lelylaan onder te brengen station om op deze wijze een voor de bedrijfszekerheid noodzakeiijke ring te verkrijgen. In de toekomst zuilen op deize ring ook andere transformatorstations, welke eventueel in dit deel van het voorzieningsgebied nodig worden, kunnen worden aangesloten. De kosten van de benodigde 600 meter hoogspanninigskabel, die zal worden gelegd in het nieuwe tracé van de paralielweg langs de Cruquius- weg, worden geraamd op f 22.200, Wij stellen u voor ons dit bedrag door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit ter beschikking te stelien. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, aismede het ad- vies der conunissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbe- aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting voor het eJektriciteitsbedrijf een bedrag van f 22.200,ter be- schikking te stellen voor een hoogspanningskabel ter lengte van 600 meter nabij de Cruquiusweg. Burgemeester en wethouders van Heemstede, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. drijven; BESLUIT; Heemstede, 25 november 1971. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1971 | | pagina 9