4e afd. 27 januari 1972 (3 VEBBETERINGEN GEMEENTEWONING RAADHUISSTRAAT 5 Heemstede, 5 januari 1972. Aan de Raad, De huurder van de aan de gemeente in eigendorn toebehorende woning Raadhuisstraat 5 heeft ons verzocht in deze woning de voigende verbe- teringen aan te brengen: a. het wijzigen van de keuiken; b. het aanbrengen van een eenvoudige centrale-verwarmingsinstallatie. De sub a bedoelde wijziging omvat: het verwijderen van het te lage aanrecht en van de schoorsteen met sch00rsteenstoelenhet plaatsen van een nieuw aanrecht van normale afmetingen, het opnieuw betegelen van de wanden en het inkorten van het keukenraam. Door deze voorzieningen ontstaat tevens de gewenste (beperkte) ruimte voor het plaatsen van een koelkast en een wasautomaat. Op de zolder kan een gasgestookte verwarmingsketel worden geplaatst, waarop in totaal 7 radiatoren moeten worden aangesloten. De kosten van de genoemde voorzieningen worden geraamd op 8.710, in totaal. Tegen inwilliging van het verzoek van de huurder bestaan o.i. geen overwegende bezwaren. Daar de woning is aangekocht ter uitvoering van het bestemmingsplan „Van Merlenlaan-Kerklaan 1968", volgens hetwelk t.z.t. alle panden tussen 'het raadhuis en de Provinciënlaan moeten worden afgebroken, dient naar ons oordeel de afschrijvingstermijn te worden be- paald op maximaal 10 jaar. De huurder heeft zich bereid verklaard tot het betalen van een huur- verhoging van 92,25 per maand (berekend naar een rente van 8% 's jaars en een afschrijvingstermijn van 10 jaar). Wij stellen u voor ons een krediet van 8.710,ite verlenen. Durgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; geiezen het voorStel van burgemeester en wethouders d.d. 5 januari j.l.; BESLUIT: ten behoeve van het wijzigen van de keuken en het aanbrengen van een centrale-verwarmingsinstallatie in de gemeentewoning Raadhuisstraat 5 een krediet van 8.710,beschikbaar te stellen, welk bedrag in 10 jaar zal worden afgeschreven. Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, (r

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 13