17 4e afd. 27 januari 1972 AANSCHAFFING VEEGMACHINE Heemstede, 12 januari 1972. Aan de Raad, De motor van de enige bij Open'bare Werken in gebruik zijnde veeg- machine is onlangs onherstelbaar defect geraakt. Bij vervanging van de motor door een nieuwe, zouden de herstelkosten ver boven 10.000, liggen. Gelet op het feit dat de veegmachine negen jaar oud is, achten wij dit niet verantwoord. Voorshands zal er dus niet geveegd ikunnen worden. Met de aanschaffing van een nieuwe veegmachine is een bedrag van 106.500,gemoeid. Hiertoij is ervan uitgegaan dat opnieuw een DAF- dhassis wordt gekozen (in verband met de uniformiteit van het wagen- park en de goede ervaringen) met een Johnston-opbouw; deze opbouw is van hetzelfde fabrikaat als die van de oude maohine, die steeds tot volle tevredenheid heeft gewerkt. De desbetreffende offertes (waaronder ook een offerte voor een opbouw van een ander fabrikaat) liggen voor u ter inzage. Wij stellen u voor ons een kredlet tot genoemd bedrag te verlenen. In de begroting van Openbare Werken voor 1972 zijn de consequenties van de onderhavige aansdhaffing reeds verwerkt. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 januari j.l.; BESLUIT: een krediet van 106.500,te verlenen voor de aanschaLffing van een nieuwe veegmachine, welk bedrag in zes jaren zal worden afgeschreven. Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 35