18 4e afd. 27 januari 1972 BOUWRIJP MAKEN GEDEELTE PLAN GELEERDENWIJK EERSTE AANLEG Heemstede, 12 januari 1972. Aan de Raad, Bij de raadsstuikken hebben wij een plan ter inzage g-elegd tot het in eerste aanleg bouwrijp maken van het terrein nabij de Herenweg dat in het bestemmingsplan Geleerdenwijk o.m. bestemd is voor de oprichting van vier flatgebouwen. Het plan omvat: a. het slopen van twee woningen en zes schuren, alsmede één fundatie- plaat van gewapend beton; b. het opsdhonen en aanvullen met zand van enkele slootgedeelten; c. het graven en aanvullen met zand van een cunet voor aan te leggen wegen, t.w. het deel van de weg in het verlengde van de Kerklaan tussen de Herenweg en de verlengde Van der Waalslaan, de verlengde Van der Waalslaan en de Kamerlingh Onneslaan; d. het ophogen van terreinen met zand en grond; e. het aanleggen van rioleringen; f. het bouwen van een vijzelgemaal; g. het in eerste aanleg maken van de onder c genoemde weg en weg- gedeelten (deels klinkers, deels fundering van grindasfaltbeton.) De totale kosten van deze werken c.a. worden geraamd op 746.750, Daarbij komen nog de kosten van straatverlichting en brandkranen ad resp. 26.500,en 1.050, Wij stellen u derhalve voor ons voor het in eerste aanleg bouwrijp maken van een deel van het plan Geleerdenwijk een krediet te verlenen van 774.300,—. De plannen voor aanleg van gas-, water- en elektriciteitsleidingen zijn nog niet gereed. Wij zullen u terzake voor uw vergadering van 24 februari a.s. een voorstel doen toekomen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 januari j.l.; BESLUIT: een krediet van 774.300,besehikbaar te stellen voor het in eerste aan- leg bouwrijp maken van het gedeelte van het plan Geleerdenwijk, gelegen nabij de Herenweg. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 37