19 AANSCHAFFING LEERMIDDELEN JACOBASCHOOL 4e afd. 27 januari 1972 Heemstede, 5 januari 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Stidhting R.K. Onderwijs Heemstede heeft op 18 november 1971 een aanvraag ingedien'd om ingevolge artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor bet aan- sohaffen van leermiddelen in verband met de invoering van een nieuwe methode voor het vak aardrijkskunde t.b.v. de Jacobaschool, zulks ter vervanging van de thans in gebruik zijnde verouderde methode. Wij menen dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden en dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag d.d. 18 novemiber 1971 van het bestuur van de Stiohting R.K. Onderwijs Heemstede om ingevolge artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ont- vangen voor het aanschaffen van leermiddelen in verband met de invoering van een nieuwe methode voor het vak aardrijkskunde ten behoeve van de Jacobaschool; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 5 januari j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van TJfford. BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter/

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 39