22 4e afd. 27 januari 1972 Alle ruimten moeten worden voorzien van aansluitingen op het water- leidingnet, het elektriciteitsnet en de riolering. Wij menen dat voorshands per ruimte kan worden volstaan met één ontfluorideringsapparaatwanneer daaraan behoefte blijkt te bestaan, kan het aantal apparaten worden uitgebreid. De capaciteit van een apparaat is 80 liter per uur; de kosten bedragen 50,per stuk. De montage- en aansluitkosten worden geraamd op 1.000,per ruimte. De kosten van aansluiting op het elektriciteitsnet (ten behoeve van verwarming) zullen vermoedelijk ongeveer 1.500,per ruimte zijn en die van aansluiting op de riolering eveneens ongeveer 1.500, Voor de onder 1, 2 en 3 genoemde ruimten worden de kosten van de nodige investeringen dus geraamd op respectievelijk 9.000,4 500 en 6.000,totaal 19.500,—. De ruimten dienen o.i. voorlopig van 9 tot 16 uur voor het publiek open- gesteld te worden. Dagelijks vöôr de openstelling moet elk apparaat voor gebruik gereed ge- maakt worden (demonteren, verwijderen filtervulling, desinfecteren van het apparaat, aanbrengen van een nieuwe filtervulling 9,per stuk, monteren en in bedrijf stellen). De kosten hiervan bedragen vermoedelijk 25,per dag per ruimte, voor drie ruimten per jaar dus 27.375, Vooruitlopend op het door u te nemen besluit is reeds op 13 decemfo'er j 1 een hoeveelheid beenderkool besteld; het is echter onmogelijk deze vôör medio februari a.s. te leveren; deze beenderkool wordt uit Amerika geïm- porteerd. De eerste weken van februari zal het publiek dus aangewezen zijn op de tappunten bij de Johan de Wittlaan en aan de P.C. Hoo»ftkade. Wij geven u in overweging met het vorenstaande in te stemmen en ons een krediet van 22.500,te verlenen voor de nodige investeringen af te sChnjven »van in 10 jaren, alsmede een krediet van 27.375,ten laste van de gewone dienst van de begroting van het waterbedrijf. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 51