4e afd. 27 januari 1972 4 INRICHTING PROJECTIELOKAAL ST. ANTONIUSSCHOOL Heeimstede, 5 januari 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Stidhting R.K, Onderwijs Heemstede heeft op 19 november 1971 een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het inridhten van een bestaand leslokaal van de S't. Antoniusschool als pro- jeetielokcial voor films en dia's. Ter voorkoming van geluidshinder in het bovenliggende leslokaai dient een nieuw vrijdragend plafond, voorzien van een goede geluidsisolatie, te worden aangebracht. De verduistering van het lokaal zal geschieden door middel van aluminlum zonwering, voorzien van afdichtingsprofielen. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan en daJt bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aanvraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het verzoek dd. 19 november 1971 van het bestuur van de Stidhting R.K. Onderwijs Heemstede om ingevolge artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvan- gen voor het inrichten van een bestaand leslokaal van de St. Antonius- School als projectielokaal; overwegende dat de aanvraag aan de gesteide eisen voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 5 januari j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Rurgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. RESLUTT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 27 januari 1972. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 7