2e afd. 30 maart 1972 VERZWARING GASLEIDING P. DE HOOGHSTRAAT Heemstede, 22 maart 1972. Aan de Raad, In het door het V.E.G. Gasinstituut destijds op grond van uw besluit van 26 mei 1965, no. 76 opgestelde plan voor de aanpassing van het gas- distributienet aan het toenemend aardgasverbruik werd o.m. een lagedruk- lelding geprojecteerd van het inmiddels aan de Wagnerkade geplaatste regulateurstation uit naar de wijk „Leeuw en Hooft". In het afgelopen winterseizoen is aan de hand van drukmetingen ge- constateerd, dat de gasdruk in deze wijk te laag is. Om daarin verbetering te brengen zal het eerder genoemde plan dienen te worden gerealiseerd v°or wat betreft de vervanging van de lagedrukgasleiding, met een dia- meter van 110 mm, welke ligt in de Pieter de Hooghstraat ten zuiden van de Rembrandtlaan en de Wagnerkade tot een punt liggende tussen de Franz Lisztlaan en de César Francklaan, door een leiding met een dia- meter van 250 mm, zoals aangegeven op de voor u bij de stukken ter inzage liggende tekening. Met deze vervanglng zal een bedrag gemoeid zijn van /40.000,Een specificatie van dit bedrag is mede bij de stukken ter visie gelegd. In de achter de begroting 1972 van het gasbedrijf vermelde opgave van in dit jaar te verwaehten investeringen is deze voorziening begrepen onder de memoriepost voor verzwaring van de lagedrukgasleiding in de om- geving van de Pieter Aertzlaan. Wij stellen u voor ons door vaststelling van nevensgaand ontwerp- besluit het benodigde bedrag ter beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commisie voor de gemeente gas-, water-, en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het gasbedrijf een bedrag van 40.000,— ter beschikking te stellen voor de vervanging van een lagedrukleiding voor gas met een diameter van 110 mm in gedeelten van de Wagnerkade en de Pieter de Hooghstraat door een leiding met een diameter van 250 mm. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. Heemstede, 30 maart 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 15