50 2e afd. 30 maart 1972 WIJZIGING INSTALLATIE VEKDEELSTATION ELEKTRICITEIT AAN DE CLOOSTERWEG Heemstede, 22 maart 1972. Aan de Raad, In het verdeelstation voor elektriciteit aan de Cloosterweg komen thans rechtstreeks uit Haarlem twee hoogspanningskabels binnen. Als gevolg van uw besluit van 24 februari j.l., no. 33 zal daar binnen- kort nog een derde kabel aan worden toegevoegd, n.l. die welke de ver- binding zal vormen met het transformatorstation in het bejaardencentrum „De Heemhaven". Om een betere verdeelmogelijkheid te krijgen dienen in verband daarmede in het station aan de Cloosterweg de twee bestaande hoogspanningskabels te worden verplaatst. Tevens zullen twee energieschakelaars dienen te worden gemonteerd. Van deze gelegenheid zal voorts gebruik worden gemaakt om het laag- spanningsverdeelrek te vemieuwen. De kosten van een en ander zullen, blijkens een voor u bij de stukken ter inzage liggende specificatie, in totaal f 11.500,belopen. In de aöhter de begroting 1972 van het elektriciteitsbedrijf vermelde memorieposten zijn deze voorzieningen aangeduid als aanpassing van het kabelnet in de omgeving van de Cloosterweg. Wij stellen u voor ons genoemd bedrag ter beschikking te stellen door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water-, en elektriciteitsbedrijven; aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het elektriciteitsbedrijf een bedrag van f 11.500,— ter be- schikking te stellen voor de wijziging van de installatie in het verdeel- station voor elektriciteit aan de Cloosterweg. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BBSLUIT: Heemstede, 30 maart 1972. De Raad voornoemd, De secretarls, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 17