52 3SSSP" 4e afd. 30 maart 1972 VERKOOP KAVEL BOUWTERREIN AAN VERLENGDE LORENTZLAAN Heemstede, 22 maart 1972. Aan de Raad, In uw vergadering van 24 februari j.l. besloot u overeenkomstig ons voorstel d.d. 9 februari t.v., nr. 38, tot verkoop van twee kavels bouw- terrein, gelegen aan de verlengde Lorentziaan, aan de heren H. C. A. Draijer en A. Kors. Deze heren hebben ons gevraagd te bevorderen dat ook de tussen die twee kavels gelegen grond, groot 399 m2, aan hen wordt verkocht. Op de in totaal aan te kopen grond zuilen drie woningen aaneen worden gebouwd. Tegen inwilliging van het verzoek bestaan o.i. geen overwegende be- zwaren. Met de gegadigden is overeenstemming verkregen over de na overleg met de commissie voor het grondbedrijf vastgesteide prijs van f 28.000, exclusief omzetbelasting, alsmede over de voorwaarden welke zijn vermeld in de voorlopige koopakte, welke met een situatietekening voor u ter inzage is gelegd. Wij steiien u voor tot verkoop overeenkomstig die koopakte te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 maart j.l.; aan H. C. A. Draijer, te Aerdenhout, en A. Kors, alhier, te verkopen een perceel bouwgrond en een gedeelte sloot, gelegen aan de veriengde Lo- rentzlaan, tezamen groot ongeveer 399 m2, aangeduid op de bij dit besluit behorende situatietekening, deei uitmakende van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 7133, zulks voor de prijs van f 28.000,exclusief omzetbelasting, zulks overeenkomstig de mede bij dit besluit behorende voorlopige koopakte. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 30 maart 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 21