54 4e afd. 30 maart 1972 AANSCHAFFING LEER- EN HULPMIDDELEN ST. ANTONIUSSCHOOL EN JACOBASCHOOL Heemstede, 22 maart 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting- R. K. Onderwijs Heemstede heeft op 14 maart j.l. een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het aan- schaffen van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de St. Antoniusschool en de Jacobcischool. De aanvraag betreft: a. voor de St. Antoniusschool de aanschaffing van speelleermateriaal ter aanvulling op de in gebruik zijnde methode voor het vak lezen; b. voor de Jacobaschool aanschaffing van speelleermateriaal functieont- wikkeling, lezen, taal, rekenen en wereld-oriëntatie. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van ge- noemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aanvraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het verzoek d.d. 14 maart 1972 van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om ingevolge artikel 72 der Lager-Onderwijs- wet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de St. Anto- niusschool en de Jacobaschool; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften yoldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 maart j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, P. M. van Drooge, l.s. W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, Heemstede, 30 maart 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 27