63 4e afd. 27 april 1972 UITBREIDING BRANDMELDINGSPOST Heemstede, 29 maart 1972. Aan de Raad, Uit veiligheidsoverwegingen is het noodzakelijk dat het in aanbouw zijnde Diaconessenhuis rechtstreeks wordt aangesloten op de meldings- post van de brandweer. Ook de verpleeginriehtingen „Meer en Bosch" en „De Hartekamp" hebben te kennen gegeven van een dergelijke beveili- gingsmogelijkheid gebruik te willen maken, terwijl voorts de bejaarden- tehuizen door de Commandant van de Vrijwillige Brandweer hieromtrent zijn benaderd. In totaal zijn er voor deze voorziening thans negen ge- gadigden. Het Telefoondistrict Haarlem heeft een offerte uitgebracht tot rntbrei- ding van de bestaande post met een afzonderlijke meldpost, bevattende tien meldcircuits, welk aantal tot 60 kan worden uitgebreid. De kosten hiervan bedragen 11.010,terwijl voorts een maandelijkse bijdrage van 45,90 verschuidigd is. Zowel de kosten van uitbreiding ais die van het onderhoud zullen over de deelnemers worden omgeslagen, terwijl voorts een bijdrage van 100,- per jaar zal worden gevraagd als reservering voor de vervanging van de installatie. Voor de gemeente zijn aan deze voorziening derhalve geen kosten verbonden. In verband met de lange levertijd van de installatie (circa 12 maanden) hebben wij spoedshalve inmiddels opdracht verstrekt tot genoemde uit- breiding van de meldingspost, zulks onder voorbehoud van beschikbaar- stelling door uw raad en goedkeuring door Gedeputeerde Staten van het hiervoor benodigde krediet. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van 11.010,beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 29 maart 1972; ten behoeve van de uitbreiding van de brandmeldingspost een krediet van 11.010,te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 27 april 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 13