mK lijkt niet nodig. Ing'evolge lid 3 kunnen ook bevoegdheden aan commis- sies worden overgedragen. Ook in dit artikel geen uitsluiting van gerech- telijke vervolgbaarheid. zie toelichting op artikel 12. Artikel 23 Artikel 24 Artikel 25 Artikel 26 Het financieel beheer zou met toepassing van artikel 27 lid 3 kunnen worden verzorgd. Artikel 27 Ofschoon een zeer beperkt personeelsbestand thans voor ogen staat lijken bepalingen als vervat in de leden 1 en 2 noodzakelijk. Lid 3 behoeft o.i. geen toelichting. Artikel 28 Artikel 29 In dit artikel wordt de procedure aangegeven t.a.v. de overdracht van bevoegdheden door gemeentelijke organen aan het gewest. Het artikel gaat uit van een gemeentelijk initiatief. Lid 2 beoogt te ko- men tot een zo uniform mogelijke gedragslijn in het gewest. Bij de besluiten tot het toevertrouwen van bevoegdheden c.q. de uit- voering van bepaalde taken kan desgewenst artikel 210 der gemeentewet (politiedwang en parate executie) van overeenkomstige toepassing worden verklaard t.a.v. de gewestelijke regelingen. Artikel 30 Artikel 31 Lid 4 van dit artikel vormt een uitwerking van punt V van het principe- besluit. In lid 5 is de datum 1 juli gekozen teneinde de raden der gemeen- ten voor de behandeling van de gemeentebegrotingen de besiissing van de Kennemerraad te doen kennen. Artikel 32 De datum 1 juni in het eerste lid is dezelfde ais die waarop ingevolge artikel 19 het verslag moet zijn voorgelegd. Voor de aanwijzing als deskundige, beiast met het onderzoek naar de eugdelijkheid van de rekening, wordt gedacht aan het verificatiebureau van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Artikel 33 Artikel 34 De wet gemeenschappelijke regelingen en het ontwerp wet op de ge- westen dragen de beslissing van geschillen op aan de Kroon Het is be- paald met ongebruikelijk in een regeling als de onderhavige te bepalen dat Gedeputeerde Staten pogen geschillen in der minne op te lossen. Admimstratieve rechtspraak kan Gedeputeerde Staten niet worden toe- gekend.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 19