64 4e afd. 27 april 1972 Artikel 3 Het bestuur van het gewesi bestaat uit: a. de gewestraad, genaamd de Kennenaerraad b. het dagelijks bestuur; c. de voorzitter. Hoofdstuk 3Het doel en de taak van het gewest Artikel 4 1. Het gewest heeft tot doel de behartiging van het geheel van belangen ten aanzien waarvan eenheid van beleid met het oog op een evenwich- tige ontwikkeling in het gebied noodzakelijk is; 2. De taak van het gewest omvat: a. het plegen van overleg omtrent en het tot stand brengen van een bestuurlijke organisatie voor de vervulling van de functies en taken die door het gewest en de deelnemende gemeenten dienen te wor- den verricht op het gebied van o.a. de ruimtelijke ordening, de volkshuisvesting, het verkeer en het openbaar vervoer, de water- en energievoorziening, de welzijnszorg (met name ten aanzien van milieu-beheer, maatschappelijke zorg en gezondheidszorg, cultuur en recreatie), het onderwijs en de vorming, de openbare orde en vei- ligheid, de hulpverlening en voorts alle andere door de Kennemer- raad daartoe aangewezen takken van lokale overheidszorg; b. het doen van voorstellen aan de deelnemende gemeenten omtrent de coördinatie door en/of de integratie in het gewest van de be- hartiging van de belangen welke daartoe naar zijn oordeel in aan- merking komen; c. de vervuiling van de taken en functies alsmede de uitoefening van de bevoegdheden die hem op grond van het onder a en b bepaalde worden toevertrouwd of opgedragen. 1. De Kennemerraad bestaat uit 45 leden, 7 adviserende leden en een voorzitter; 2. De leden van de Kennemerraad worden gekozen door en uit de zitting hebbende leden van de raden dier gemeenten op de volgende basis: een en ander op zodanige wijze dat dit deel van de Kennemerraad zo- veel mogelijk een afspiegeling vormt van de totaliteit van de gemeen- tenraden in politieke zin; 3. de burgemeesters van de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Haar- lemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmermeer, Heemstede en Zand- voort alsmede de loco-burgemeester van Haarlem zijn adviserend lid van de Kennemerraad; Hoofdst.uk 4: De gewestraad Par. 4.1. De samenstelling van de gewestraad. Artikel 5 Bennebroek Bloemendaal Haarlem Haarlemmerliede en Spaarnwoude Haarlemmermeer Heemstede Zandvoort 3 leden 4 leden 19 leden 3 leden 7 leden 5 leden 4 leden

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 22