64 4e afd. 27 april 1972 Artikel 9 1. De g-ewestraad vergadert in het openbaar. De deuren worden gesloten wanneer het door een vijfde der aanwezige leden wordt gevorderd of de voorzitter het nodig oordeelt. 2. Voor het overige is artikel 49 van de gemeentewet van overeenkom- stige toepassing. Ook ten aanzien van de adviserende leden. 3. Artikel 50, lid 1 sub b tot en met d en de leden 2 en 3 van de gemeen- tewet zijn van overeenkomstige toepassing. 4. In een besloten vergadering wordt voorts niet beraadslaagd noch een besluit genomen over: a. een besluit als bedoeld in artikel 4, lid 2 voorzover dat betreft het aanwijzen van andere dan de in dat lid met name genoemde takken van lokale overheidszorg; b. het aangaan, wijzigen, verlengen of opheffen van een gemeen- schappelijke regeling tussen het gewest en andere lichamen alsme- de over het toetreden of uittreden; c. het toetreden tot de regeling overeenkomstig artikel 35; d. het wijzigen van de regeling overeenkomstig artikel 36, lid 1. Artikel 10 Artikel 52, eerste en tweede lid, de artikelen 54 tot en met 58 en artikel 72 tweede, derde en vierde lid, van de gemeentewet zijn van overeen- komstige toepassing, tenzij het reglement van orde, bedoeld in artikel 11, anders bepaalt. Artikel 11 De gewestraad stelt voor zijn vergaderingen een reglement van orde vast. Par.4.3. De vergoeding voor de leden van de gewestraad. Artikel 12 1. De leden en de adviserende leden van de gewestraad genieten, indien de gewestraad zulks bepaalt, een door hem vast te stellen vergoeding voor het bijwonen van de vergaderingen van de gewestraad. De vergoe- ding is ten hoogste gelijk aan het bedrag dat is vastgesteld voor het bij- wonen van vergaderingen van de gemeenteraad van Haarlem. Een ver- gadering die wordt gescfhorst en in hetzelfde etmaal wordt voortgezet, wordt als één vergadering beschouwd. 2. De leden en de adviserende leden van de gewestraad hebben aanspraak op vergoeding van reis- en verblijfkosten voor het bijwonen van de ver- gaderingen van de gewestraad, volgens regelen door de gewestraad te stellen. Par. 4.4. De bevoegdheden van de gewestraad. Artikel 13 Alle bevoegdheden in het kader van deze regeling, die niet aan een an- der orgaan zij.n opgedragen, behoren aan de gewestraad.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 24