64 4e afd. 27 april 1972 7. Verrekening van het verschil tussen het op grond van artikel 31 ne- g-ende lid betaalde en het werkelijk verschuldigde vindt plaats'ter- stond na de in het derde lid bedoelde mededeling van de vaststelling van de rekening. Artikel 33 1. Wanneer aan de gewestraad blijkt, dat de raad van een deelnemende gemeente niet voldoet of zal voldoen aan het gestelde in artikel 31, zesde lid van de regeling, doet de gewestraad aan gedeputeerde sta- ten van de provincie, waarin die gemeente is gelegen, het verzoek over te gaan tot toepassing van artikel 240 a van de gemeentewet. 2. Artikel 262 van de gemeentewet is van overeenkomstige toepassing. Hoofdstuk 11: Geschillen Artikel 34 Voordat ten aanzien van een geschil, aangaande de uitvoering of de toe- passing van de regeling gerezen, de besliss'ing van de Kroon wordt in- geroepen, wordt de zaak voorgelegd aan gedeputeerde staten, teneinde dit coilege m de gelegenheid te stellen partijen tot overeenstemming te brengen. Hoofdstuk 12Toetreding, uittreding, wijziging Artikei 35 1. Toetreding tot de regeling door andere gemeenten kan plaatsvin- den wanneer de gewestraad daarin bewilligt. In dat besluit kan de toetreding afhankelijk worden gesteld van de voldoening aan bepaalde voorwaarden door de betrokken gemeente. Het besluit voorziet in een wijziging van artikelen 5 of 40 en 14. 2. De toetreding gaat in op de dag, aangegeven in het besluit bedoeld in 'het eerste lid, doch niet eerder dan op de dag, volgende op die waar- op de goedkeuring van het besluit is ontvangen. Artikel 36 1. Het dagelijks bestuur van het gewest en de raad van een deelnemende gemeente kunnen de gewestraad voorstellen doen tot wiiziging- van de regeling. 2. De gewestraad legt een dergelijk voorstel, onder bijvoeging van zijn zienswijze, voor aan de raden, de colleges van burgemeester en wet- houders en de burgemeesters van de deelnemende gemeenten. 3. Een wijziging is tot standgekomen, wanneer de raden, de colleges van burgemeester en wethouders en de burgemeesters van de deelnemende gemeenten zich daarvoor hebben verklaard. Artikel 37 Uittreding uit deze regeling kan voor de in artikel 41, tweede lid ge- noemde datum niet plaatsvinden. Hoofdstuk 13: Archief Artikel 38 1. Het dagelijks bestuur is belast met de zorg en het toezicht op de bewa-

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 30