64 4e afd. 27 april 1972 ring en het beheer van de archiefbescheiden van het gewest en ziin or- ganen overeenkomstig een door de gewestraad, met inachtneming van artikel 37, tweede lid van de Archiefwet, vast te stellen regeling. 2. De secretaris is belast met de bewaring en het beheer van de archief- bescheiden, bedoeld in het vorige iid, overeenkomstig de door de ge- westraad vast te stellen regeling. Hoofdstuk 14: Overgangs- en slotbepalingen Artikel 39 1. De eerste aanwijzing van Ieden van de gewestraad dient binnen twee maanden na het in werking treden van de regeling plaats te vinden. 2. Zolang omtrent de benoeming van de secretaris niet is beslist, wiist het aagelijks bestuur een tijdelijk secretaris aan. 3. De begroting wordt voor de eerste maal vastgesteld voor de periode aanvangende op de dag waarop de regeling in werking treedt, tot het einde van het kalenderjaar dan wel, wanneer de gewestraad dit bepaalt tot het emde van het volgende kalenderjaar. 4. De eerste rekening heeft betrekking op de periode waarvoor de eerste begroting geldt. Artikel 40 Indien de raad, het college van burgemeester en wethouders en de bur- gemeester van Haarlemmermeer zouden besluiten deze gemeenschappe- lijke regelmg niet aan te gaan worden de leden 1, 2 en 3 van artikel 5 als volgt gelezen: 1. De Kennemerraad bestaat uit 37 leden, 6 adviserende leden en een voorzitter; 2. De burgemeesters van de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal Haar- lemmerliede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort alsmede de loco-burgemeester van Haarlem zijn adviserend lid van de Kennemer- raad; 3. De overige leden van de Kennemerraad worden gekozen door en uit de zitting hebbende leden van de raden dier gemeenten op de volgen- ug Dasis Bennebroek Bloemendaal Haarlem Haarlemmerliede en Spaamwoude Heemstede Zandvoort 3 leden 4 leden 18 leden 3 leden 5 leden 4 leden een en ander op zodanige wijze dat dit deel van de Kennemerraad zo- veel mogelijk een afspiegeling vormt van de totaliteit van de gemeente- raden in politieke zin. Artikel 41 De regeling treedt in werking met ingang van de eerste dag van de maand, volgende op die waarin de in artikel 8 van de Wet gemeen- schappelijke regelingen bedoelde bekendmaking in de Nederlands^ Staatscourant heeft plaatsgevonden. Zij wordt aangegaan tot 1 september 1976. Zij kan, wanneer de raden co'leg-es van burgemeester en wethouders en de burgemeesters van

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 31