64 4e afd. 27 april 1972 de deelnemende gemeenten daartoe besluiten, telkenmale met ten hoog- ste twee jaren worden verlengd. 3. In geval van bcëndig-ing van de regeling besluit de gewestraad tot li- quidatie en stelt hij daarvoor de nodige regelen. Hierbij kan van de bepalingen van de regeling worden afgeweken. 4. Het liquidatieplan wordt door de gewestraad, de bestuursorganen van de deelnemende gemeenten gehoord, vastgesteld. Het behoeft de goed- keuring van gedeputeerde staten. Artikel 31, zevende lid, tweede volzin en artikel 33 zijn van overeen- komstige toepassing. 5. Het liquidatieplan voorziet ook in de financiëie gevolgen die de op- heffing voor het personeel heeft. Artikel 42 Burgemeester en wethouders van Haarlem dragen zorg voor de in artikel 8 van de Wet gemeenschappelijke regelingen bedoelde bekendmakingen tot het ogenblik dat er een dagelijks bestuur van het gewest is. Daama draagt dit dagelijks bestuur zorg voor bedoelde bekendmakingen. De daar- aan verbonden kosten, alsmede die verbonden aan de bekendmakingen, bedoeld in artikel 29 van deze regeling komen ten laste van het gewest. Artikel 43 De regeling kan worden aangehaald als: Regeling Gewest Kennemerland. Gedaan in de vergadering van de van De secretaris, raad der gemeente Bennebroek De voorzitter, Gedaan in de vergadering van de raad der gemeente Bloemendaal van De secretaris, De voorzitter, Gedaan in de vergadering van de raad der gemeente Haarlem van De secretaris, De voorzitter, Gedaan in de vergadering van de raad Spaamwoude van De secretaris, der gemeente Haarlemmerliede en De voorzitter, Gedaan in de vergadering van de van De secretaris, raad der gemeente Haarlemmermeer De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 32