2e afd. 27 aprll 1972 60 AANSLUITING DIACONESSENHUIS OP ELEKTBICITEITSNET Heemstede, 19 april 1972. Aan de Raad, Voor de elektriciteitsvoorziening van het Diaconessenhuis zal gebruik gemaakt kunnen worden van de hoogspanningskabel, welke loopt van het transformatorstation aan het Jozef Israëlsplein naar dat in het bejaarden- tehuis ,,de Heemhaven". Van deze kabel zal een aftakking worden gemaakt naar het Diaconessen- huis. Deze kabel wordt bij het Diaconessenhuis in en uit gevoerd, zodat, zonodig, van twee zijden kan worden gevoed. De levering van elektriciteit zal geschieden via twee in het Diaconessenhuis te creëren transformator- ruimten. In deze ruimten zullen twee transformatoren van 400 KVA en twee van 315 KVA worden geplaatst. Hiermede is een bedrag van 98.500, gemoeid; daarnaast komen de kosten van de nodige hoog- en laagspan- ningskabels, welke in totaal begroot worden op 21.800,en tenslotte die voor de stroom- en spanningstransformatoren en voor de kWh metens, geschat op 2.900,In totaal komt mitsdien de aansluiting van deze verreweg grootste afneemster van elektriciteit in de gemeente te staan op een bedrag van 123.200, De voor u bij de stukken ter inzage liggende exploitatieberekening voor de elektriciteitslevering aan het Diaconessenhuis toont aan dat hiervan 98.200,ten laste van de afneemster behoort te komen en het resterende bedrag van 25.000,voor rekening der gemeente. Wij stellen u voor dit laatste bedrag te onzer beschikking te stellen door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteits- aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het elektriciteitsbedrijf een bedrag van 25.000,ter be- schikking te stellen voor de aansluiting van het Diaconessenhuis in de Schouwbroekerpolder op het elektriciteitsnet. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. bedrijven; BESLUIT: Heemstede, 27 april 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 7