61 ie afd. 27 april 1972 AANSCHAFFING TREKKER MET AANHANGWAGEN OPENBARE WERKEN Heemstede, 12 april 1972. Aan de Raad, Voor transportwerkzaamheden in het wandelbos „Groenendaal" en het dierenpark wordt bij de dienst van Openbare Werken gebruik gemaakt van een zware motorbakfiets. Deze bakfiets is oniangs zodanig defekt geraakt dat herstel niet meer lonend is. Vervanging is echter niet mogelijk, aangezien dergeiijke zware bak- fietsen niet meer worden gefabriceerd; derhaive is uitgezien naar een ander transportmiddel, dat aan de te stellen eisen voldoet. Het aan te schaffen voertuig dient geschikt te zijn om in beladen toe- stand door grasland te rijden voor de aan- en afvoer van gemaaid gras ten behoeve van het dierenpark en moet voorts kunnen worden ingezet op die plaatsen in het wandelbos, welke voor vraclïtauto's in verband met hun afmetingen en gewicht niet bereikbaar zijn. Een iichte trekker van 20 pk met een vierwieiige aanhangwagen vormt voor deze werkzaamheden een goede combinatie. De aanschaffingskosten van een Holder trekker, voorzien van cabine met veiiigheidsbeugel en een 2% tons-aanhangwagen worden geraamd od f 16.000,—. v Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een kre- diet van f 16.000,te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 april j.l.; a. ten behoeve van de aanschaffing van een lichte trekker met aanhang- wagen voor de dienst van Openbare Werken een krediet van f 16.000, te verlenen. b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 27 april 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 9