m Hj 105 4e afd. 31 augustus 1972 AANSCHAFFING LEER- EN HULPMIDDELEN CRAYENESTERSCHOOL Heemstede, 16 augustus 1972. Aan de Raad, Mede in verband met de invoering van het nieuwe leerplan voor het basisonderwijs heeft het hoofd van de openbare Crayenesterschool een voorstel ingediend voor de aanschaffing van nieuwe leer- en hulpmiddelen. De voorgestelde aanschaffing betreft de vervanging, c.q. uitbreiding van de thans gebezigde methoden voor de vakken rekenen, aardrijkskunde, ge- schiedenis, lezen en natuurkennis, alsmede gereedschappen en materialen voor het vak handenarbeid. De inspecteur van het lager onderwijs heeft zich met de gewijzigde kostenbegroting, welke voor U bij de stukken ter inzage is gelegd, ak- koord verklaard, met dien verstande dat z.i. voor de aanschaffing voor het vak handenarbeid een bedrag van f 3.500,voldoende moet worden geacht. Rekening houdende met deze opmerking zullen de totale aanschaffings- kosten dan rond f 15.500,bedragen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij U voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. D. H. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 16 augustus j.l. BESLUIT: a. een krediet van f 15.500,te verlenen voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen voor de openbare Crayenesterschool voor basis- onderwijs; b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 31 augustus 1972. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 19