109 4e afd. 31 augustus 1972 AANSCHAFFING MEUBILAIB VOOBWEGSCHOOL Heemstede, 23 augustus 1972. Aan de Raad, Het hoofd van de Voorwegschool heeft ons medewerking gevraagd voor de aanschaffing van enig meubilair voor die school. Een deel van de aanwezige leerlingensets is versleten of verkeert in slechte staat. Nu de verbouwing van de school gereed is, moet het gewenst worden geacht deze sets te vervangen, mede omdat de versleten stoel- en tafelpoten de nieuwe vloerbedekking ernstig kunnen beschadigen. Ter vervanging van de sets en ter aanvulling van de voorraad stoelen zijn nodig: 30 leerlingensets, 9 groepstafels en 36 stoelen. De school beschikt niet over handwerkkasten. Ook de aanschaffing hiervan is gewenst. Verder vraagt het hoofd meubilair voor het opbergen van leermiddelen etc. voor elke leerl'ing afzonderlijk; daartoe zijn voor zes lokalen elk 35 laden met 5 bovenkasten en 30 opbouwkasten nodig. In de bij de verbouwing geformeerde werkhoeken dienen tabouretten te worden geplaatst, zodat de leerlingen niet steeds hun stoelen behoeven te verplaatsen; de kans op het beschadigen van muren en meubilair wordt hierdoor beperkt en bovendien blijft de sfeer in de klas rustiger. De totale aanschaffingskosten worden geraamd op 10.350, Wij stellen U voor ons een krediet tot dit bedrag te verienen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 23 augustus a. ten behoeve van de aanschaffing van meubilair voor de Voorwegschool een krediet van f 10.350,beschikbaar te stellen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: Heemstede, 31 augustus 1972. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 29