110 4e afd. 31 augustus 1972 INRICHTING HANDENARBEIDLOKAAL EN VERNJEUWING EN UITBREIDING VERLICHTING ST. ANTONIUSSCHOOL Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft op 15 juni 1972 een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijs- wet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het inrichten van de zolder van de St. Antoniusschool tot handenarbeidlokaal, alsmede voor het vernieuwen en uitbreiden van de verfichting van de school. De voor het handenarbeidlokaal te treffen voorzieningen zullen bestaan uit het verwijderen van houten wanden, het wijzigen en aanbrengen van ramen, het bekleden van de blijvende wanden en het plafond met brand- werend materiaal en het aanbrengen van vaste kasten en spoelbakken. De isolatie van de bedrading van de elektrische installatie is verdroogd, terwijl de doorsnede van de koperkern niet aan de thans geldende normen voldoet. In diverse lokalen is een onvoldoende aantal armaturen aanwezig. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het verzoek d.d. 15 juni 1972 van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijs- wet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het inrichten van de zolder van de St. Antoniusschool tot handenarbeid- lokaal, alsmede voor het vernieuwen en uitbreiden van de verlichting van de school; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde eisen voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 augustus J.I.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Heemstede, 16 augustus 1972. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 31 augustus 1972. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 31