4e afd. 31 augustus 1972 1 1 1 VOORZIENINGEN ST. ANTONIUS-KLEUTERSCHOOL Heemstede, 23 augustus 1972. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft U bij brief van 20 juni j.l. gevraagd overeenkomstig artikel 50 der Kleuter- onderwijswet medewerking te verlenen voor het geluiddempend maken van het plafond in een lokaal van de St. Antonius-kleuterschool, alsmede voor het aa.nschaffen van enig meubilair voor die school. In bedoeld lokaal wordt ernstige hinder van nagalm ondervonden. Door het plafond te bekleden met geluidabsorberende tegels kan een aanzienlijke verbetering worden verkregen. Het meubilair in één lokaal is verouderd en nagenoeg versleten. Vervanging hiervan door soortgelijk meubilair als in de overige lokalen al aanwezig is, moet zeer gewenst worden geacht. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op toepassing van ge- noemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden. Wij stellen U derhalve voor de gevraagde medewerkig te verlenen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 20 juni 1972 van het bestuur der Stichting R.K. Onderwijs Heemstede, alhier, om op grond van artikel 50 der Kleuter- onderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het geluiddempend maken van een lokaal van de St. Antonius- kleuterschool, alsmede voor het aanschaffen van meubilair ten behoeve van die school; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde eisen voldoet; mede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 23 au- gustus 1972; gelet op artikel 50 der Kleuteronderwijswet; BESLUXT; de aanvraag in te willigen. De secretaris, Heemstede, 31 augustus 1972. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 33