:1 anH 4e afd. 31 augustus 1972 100 VERVANGING MOBILOFOONINSXALLATIE IN POLITIEBUREAU Heemstede, 9 augustus 1972 Aan de Raad, Bij een technische inspectie is gebleken dat het in het politiebureau aanwezige vaste station van het plaatselijk mobilofoonnet dringend aan vervanging toe is. Reparatie van het ongeveer 8 jaar oude station zal hoge kosten met zich brengen, terwijl dan met een sterk verouderd toestel moet worden gewerkt. De inspecteur van de Politie Verbindingsdienst heeft geadviseerd op korte termijn over te gaan tot aanschaffing van een nieuwe vaste post met relaisfunctie. Het is gewenst deze post te voorzien van een band- recorder-aansluiting, zodat het gehele mobilofoonverkeer kan worden op- genomen, aismede van een dubbeltoonzender voor het oproepen van de motorrijwielen. De totale kosten zullen, inclusief omzetbelasting, 9.400,bedragen. Onder aanbieding van een ontwerp-besiuit stellen wij u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 9 augustus j.l. BESLUIT: a. voor de vervanging van de mobilofooninstallatie in het politiebureau een krediet van 9.400,beschikbaar te stellen; b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 31 augustus 1972. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 5