102 4e afd. 31 augustus 1972 AANSCHAFFING LEERMIDDELEN PRINSES BEATRIXSCHOOL Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, heeft op 11 juli 1972 een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het aanschaffen van leermiddelen ten behoeve van de Prinses Beatrixschool. De aanvraag heeft betrekking op de aanschaffing van aanvullende leer- boeken en leermiddelen voor het godsdienstonderwijs, lezen, taal, rekenen, schrijven en aardrijkskunde, noodzakelijk door uitbreiding van het leer- lingenaantal. Wij menen dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden en dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aanvraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag d.d. 11 juli 1972 van het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aajischaffen van leermiddelen ten behoeve van de Prin- ses Beatrixschool; overwegende dat de aanvraag aan de gestelde eisen voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wet'houders dd. 9 augustus j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Heemstede, 9 augustus 1972. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 31 augustus 1972. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 9