130 4e afd. 26 oktober 1972 AANSCHAFFINGEN JACOBASCHOOL EN R.K. SCHOOL „VALKENBURG" Heemstede, 11 oktober 1972 Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede heeft op 26 september 1972 een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het doen van aanschaffingen ten behoeve van de Jacobaschool en de r.k. school „Valkenburg". De aanvraag, waarmede voor beide scholen de laatste fase van moderni- sering van het onderwijs wordt beoogd, betreft: a. voor de Jacobaschool de aanschaffing van leermiddelen en meubilair voor de inrichting van een documentatiecentrum; b. voor de r.k. school „Valkenburg" de aanschaffing van leermiddelen voor de vakken lezen, aardrijkskunde en verkeer, van een kleioven voor handenarbeid en van handdoekautomaten met papierbakken. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van ge- noemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aanvraag in te willigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; geiezen de aanvraag dd. 26 september 1972 van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het doen van aanschaffingen ten behoeve van de Jacoba- school en de r.k. school „Valkenburg" overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; geiezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 11 oktober j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 26 oktober 1972. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 49