4e aid. 26 oktober 1972 137 VOORZIENINGEN CRAYENESTERSCHOOL Heemstede, 11 oktober 1972. Aan de Raad, Het hoofd van de openbare Crayenesterschool voor basisonderwijs heeft verzocht voor zijn school de volgende voorzieningen te doen treffen: a. het aanbrengen van meer bergruimte in 7 lokalen. Voor het opbergen van lesmateriaal in deze lokalen zijn ondiepe inge- bouwde kasten aanwezig, welke onvoldoende ruimte bieden. Uitbreiding kan worden verkregen door het plaatsen van metalen wandrekken met vakverdeling. De kosten van dergelijke rekken worden geraamd op 3.000,(incl. kosten van plaatsing) b. het aanschaffen van flanelborden voor drie lokalen ten behoeve van het verkeersonderwijs en rekenen in de laagste leerjaren; kosten 165, c. het aanschaffen van elektrische klokken voor de tweede klassen; kos- ten 120,—; d. het aanbrengen van een naamaanduiding op de school. De naam van de school stond voorheen op het toegangshek; dit is verwijderd in verband met het feit dat de speelplaats ook als openbaar speelterrein is opengesteld. De kosten van het aanbrengen van een bord op de gevel met daarop de naam van de school, worden geraamd op f 250, e. het vervangen van de kleine hoekfonteintjes in vijf lokalen door recht- hoekige wasbakken; kosten 1.350, f. het vervangen van het vensterglas van de ramen langs de speelplaats door staalglas. De ruitjes van deze ramen worden herhaaldelijk ver- nield; de daders zijn veelal niet te achterhalen, hetgeen jaarlijks een aanzienlijke schadepost betekent. Vervanging door staalgias kost f 5.400,deze investering zal in de toekomst een besparing opleveren. De inspecteur van het lager onderwijs heeft terzake een gunstig advies uitgebracht. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 10.285,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 11 oktober j.l. BEiSLUTT: a. een krediet van 10.285,te verlenen voor het treffen van voor- zieningen ten behoeve van de openbare Crayenesterschool voor basis- onderwijs; b. het onder a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Heemstede, 26 oktober 1972. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 63