148 4e afd. 30 november 1972 uitmonding van de Bronsteeweg op de Heemsteedse Dreef in een dergelijke regeling op te nemen. De kosten van de installatie, voor zover betrekking hebbend op Heem- steeds grondgebied, worden globaal geraamd op 45.000, De omleiding zal gerealiseerd kunnen worden na het plaatsen van de verkeersregelinstaliatie op genoemd kruispunt, maar niet eerder dan omstreeks maart 1973; dan zal namelijk de thans in uitvoering zijnde verbreding van het gedeelte van de Wagenweg tussen de Spanjaardslaan en de Westelijke Randweg gereed zijn. Met 'het aanbrengen van de nodige verwijsborden etc. is een bedrag van 30.000,gemoeid. In totaal is derhalve een krediet van 75.000,vereist. Wij stellen u voor dit bedrag beschikbaar te stellen. Van deze gelegenheid maken wij gebruik u mede te delen dat binnenkort enige maatregelen zullen worden genomen met het oog op de spoedig te verwachten ingebruikneming van de Söhouwbroekerbrug. Hiertoe behoren een linksaf-verbod op de Heemsteedse Dreef bij de Pieter Aertszlaan en het aanbrengen van een verhoogd tegeltableau in de uitmonding van de César Francklaan om het uit deze laan komende verkeer te beletten in zuidelijke richting te rijden (o.m. naar de Lanck- horstlaan). De kosten van deze maatregelen, welke voor een deel zijn opgenomen in de reconstructieplannen m.b.t. de César Francklaan en de Johan Wa- genaarlaan, kunnen o.i. ten laste van het voor de reconstructie beschik- baar gestelde krediet worden gebracht. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Krultwagen. W. H. D. Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 30