151 4e afd. 30 november 1972 3. Onverminderd het bepaalde van artikel 12 zijn voor de vaststeliing van deze begroting alle stemmen vereist van de vertegenwoordigers als bedoeld in artikel 5, lid 1, sub a. Artikel 22. 1. Ieder jaar voor één september biedt het dagelijks bestuur aan het algemeen bestuur een ontwerp-rekening van inkomsten en uitgaven van de dienst, betrekking hebbende op het laatstelijk verlopen boekjaar aan. n 2. Het dagelijks bestuur legt daarbij over een verslag van de werkzaam- heden en de toestand van de dienst over het alsdan verlopen boekjaar benevens een verklaring van een registeraccountant, aan te wijzen door lhet gemeentebestuur van Heemstede. 3. De vaststelling van de jaarstukken, bedoeld in het eerste en tweede lid van dit artikel, strekt tot décharge van het bestuur voor het in dat jaar gevoerde beheer. Artikel 23. 1. Gemeente- en sohoolbesturen, die aan de stichting deeinemen, ver- plichten zidh tot die deelname een periode van drie jaar, welke periode telkens met drie jaar verlengd wordt, indien niet tenminste één jaar voor het einde van de lopende periode een schriftelijke mededeling inzake deze uittreding bij het algemeen bestuur is ingekomen. 2. De uittreding kan slechts geschieden per één januari en voorts voor zover het gemeentebestuur betreft, na voldoening aan de stidhting van een door het algemeen bestuur te bepalen uittredingssom. Artikel 24. 1. Besluiten tot wijziging van deze statuten dan wel tot ontbinding van de stichting behoeven een meerderheid van drie/vierde der uitgebrachte stemmen in een vergadering van het algemeen bestuur, waarin ten- minste de helft plus één van 'het aantal zitting hebbende leden van het algemeen bestuur ter vergadering aanwezig is. 2. Indien in deze vergadering geen besluiten kunnen worden genomen, omdat het vereiste aantal bestuursleden niet aanwezig is, wordt binnen uiterlijk drie weken, dooh tenminste één week na de hiervoren be- doeide vergadering een nieuwe vergadering gehouden. In deze vergadering kunnen omtrent agendapunten, die op grond van het bepaalde in de vorige volzin niet konden worden afgedaan, geldige besluiten genomen worden ongeacht het aantal aanwezige leden, met dien verstande, dat deze besluiten een meerderheid van drie/vierde der uitgebrachte stemmen bâhoeven. 3. Onverminderd het bepaalde in artikel 12 zijn voor besluiten bedoeld in het eerste en tweede lid alle stemmen vereist van de vertegenwoordi- gers als bedoeld in artikel 5, lid 1, sub a. 4. Ingeval van ontbinding van de stichting regelt het algemeen bestuur tevens de wijze van liquidatie alsmede de bestemming van op het tijdstip der ontbinding aanwezige bezittingen; deze bestemming dient met het doel van de stichting overeen te komen. Behoort bij raadsbesluit d.d. 30 november 1972, nr. 151.

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 44