153 4e afd. 30 november 1972 9. de vereniging' zal er zorg voor dragen dat de kantine ten genoegen van burgemeester en wetbouders wordt verzekerd tegen brand- en stormschade; 10 de vereniging verbindt zich, indien zij de kantine niet meer overeen- komstig de bestemming gebruikt, aan de gemeente het redht te ver- lenen deze over te nemen tegen een taxatieprijs, welke zal worden be- paald door drie deskundigen, waarvan er één door burgemeester en wethouders en één door de vereniging zal worden aangewezen, terwijl de derde zal worden aangewezen door de twee anderen tezamen of indien zij over de aanwijzing geen overeenstemming verkrijgen door de Kantonrechter te Haarlem. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstemming bereiken, dan zal deze worden bepaald op het gemiddelde der drie schattingen; 11. de onder 10 vermelde verplichting van de vereniging geldt eveneens ingeval tot ontbinding der vereniging wordt besloten, de vereniging in strijd handelt met een der bovengeoemde voorwaarden en bepalingen of wanneer de geldgeefster de gemeente voor het gehele onafgeloste gedeelte van het krediet aanspreekt; 12. indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevolge voren- staande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de ver- eniging het recht binnen 30 dagen na de dag, waarop de beslissing van burgemeester en wethouders is verzonden, beroep in te stellen bij de raad der gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de vereniging bindend zal zijn; 13. vorenstaande voorwaarden en bepalingen gelden slechts voor zolang de gemeente aansprakelijk kan worden gesteld voor betaling van rente en aflossing van het te verlenen krediet. Heemstede, 30 november 1972. De secretapis, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 51