143 4e afd. 30 november 1972 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN SCHOUWBKOEKEBPOLDER C Heemstede, 8 november 1972. Aan de Raad, Met ingang van 25 september j.l. heeft gedurende een maand voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp van een bestemmingsplan voor het gedeelte van de Schouwbroekerpolder dat in hoofdzaak omsloten wordt door de Johan Wagenaarlaan, de César Francklaan, het Spaarne en het Heemsteeds Kanaal (het ontwerp-bestemmingsplan Schouwbroekerpolder C). De plankaart is voor u ter visie gelegd. Een exemplaar van de bijbeho- rende voorschriften en van de toelichting gaat hierbij. Gedurende de genoemde termijn zijn tegen het ontwerp geen bezwaren ingediend. Onder verwijzing naar de toelichting stellen wij u voor het plan Schouw- broekerpolder C vast te stellen overeenkomstig tekening nr. Z 3808 en de voorschriften. De Raad der gemeente Heemstede overwegende, dat met ingang van 25 september 1972 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp van een bestemmingsplan voor het gedeelte van de Schouwbroe- kerpolder dat in hoofdzaak omsloten wordt door de Johan Wagenaarlaan, de César Francklaan, het Spaarne en het Heemsteeds Kanaal; dat binnen die termijn geen bezwaren zijn ingediend; dat van de zijde van de Provinciale Planologische Dienst is verklaard dat tegen het ontwerp geen bezwaren bestaan; dat ook de Eerstaanwezend Ingenieur der Genie zich met het ontwerp kan verenigen; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 november jJ.; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke vast te stellen het bestemmingsplan Schouwbroekerpolder C overeenkom- stig bijbehorende tekening nr. Z 3808 en de mede bijbehorende voorschrif- ten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgermeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. Ordening; BESLUIT: Heemstede, 30 november 1972. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1972 | | pagina 5