39 4e afd. 29 maart 1973 van het terrein van de Sportparkenhierteg-en bestaan o.i. geen bezwaren. Het werk zal in hoofdzaak omvatten: het ophogen, voorzden van rio- lering en verharding van het kampterrein, het bouwen van 12 bergingen en elosets met waterspoeling, een watertappunt met afivoerputje en een meterkast, het piaatsen van hekwerken, de aanleg van openbare verlieh- ting op de Ringvaartlaan en op het kamp en het maken van riolering in die laan; verder zal de hoofd-waterleiding in de Ringvaartlaan verzwaard moeten worden. De kosten van een en ander, geraamd op ruim f 300.000, zullen ten laste van het centrum komen. Het is gewenist dat de benodigde grond, groot 3.740 m2, aan het centrum m erfpacht wordit uitgegeven. Hieromtrent vindt nog overleg plaats met het bestuur. Wij hebben een erfpachtscanon voorgesteld van 3.000,per jaar; hderbij is uitgegaan van een waarde van rond f 10, per m2 en een rente van rohd 8 's jaars. Wij Stellen u voor in beginsel met het vorenstaande in te s'temmen. Na uw besluit zu'llen wij op korte termijn overleg plegen met de bewonhrs van het woonwagenkamp. Zo spoedig mogelijk zuilen wij u een voorstel doen toekomen om defini- tief te besluiten tot uitgifte in erfpachît van bedoelde grond. Verder zal u t.z.t. een voorstel worden aangeboden tot wijziging van de gemeenschappelijke regeling, voor zover nodig in verband met de uit- treding van Haarlem en de opneming van het Heemstee'dse kamp als aan- vuilende regionale voorziening. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Krudtwagen. W. H. D. Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 12